سایت موقت


خبر › ارائه خدمات پزشکی به هنرمندان خانم عضو خانه تئاتر

۰۱ تير ۱۳۹۲

خدمات پزشکی به هنرمندان خانم عضو خانه تئاتر از سوی مرکز جراحی محدود دکتر دبیراشرافی ( مرکز باروری -  ناباروری) ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، دکتر هرمز دبیر اشرافی جراح زنان و استاد دانشگاه تهران طی نامه ای خطاب به عزت الله انتظامی رئیس هیات مدیره خانه تئاتر برای ارائه خدمات به خانم های عضو خانه تئاتر در زمینه زنان و مامایی اعلام آمادگی کرد.

متن نامه به شرح زیر است:
هنرمند ارجمند  گرامی جناب آقای عزت الله انتظامی
پس از عرض سلام و ارادت قلبی
به استحضار می رساند اینجانب دکتر هرمز دبیر اشرافی جراح زنان  و استاد دانشگاه تهران می باشم. در بین بیمارانی که به اینجانب مراجعه می کنند بعضا هنرمندانی بزرگ قرار دارند که در دوران کهولت از هر نوع پشتیبانی درمانی و بیمه ای محروم هستند  که نمونه اخیر این بیماران که تاسفانه ایشان اکنون در قیدحیات نیستند خانم پروین ملکوتی می باشند.
از طرفی اخیرا در روزنامه ها اشاره شده که آقای اکبر عبدی هنرمند بزرگ دیگری برای درمان دچار مشکلات مالی شده اند. البته این مثالها مشتی از خروار می باشد انیجانب به دلیل علاقه به هنرمندان و در واقع حمایت از یک ایده ای که به نظرم یک وظیفه محسوب می شود یعنی وظیفه حمایت ملت از هنرمندان ، دارای ایده هایی در این زمینه می باشم. اینجانب علاقه مند هستم قبل از طرح این ایده ها مشورتی با شما داشته باشم و از راهنمایی های آن استاد محترم استفاده کنم . تصور می کنم اگر وقت گرامی تان را چند دقیقه ای به این امر اختصاص دهید کافی خواهد بود.
شماره های تماس: 09121269965- 09125394475- 88764628

ریاست محترم خانه تئاتر
باسلام
احترما ، اینجانب دکتر هرمز دبیراشرافی استاد جراحی زنان دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشم.
از آنجا که عده ای از بیماران بنده را هنرمندان بیمار تشکیل می دهند از اینکه این هنرمندان بزرگ پشتیبانی مالی لازم را جهت مداوا ندارند همیشه در رنج بوده ام. این ناراحتی ها بخصوص زمانی بیشتر می شد که در روزنامه ها منعکس می گردید که فلان هنرمند بیمار در بیمارستانی بستری است ولی قادر به پرداخت مخارج مداوای خود نمی باشد.
از این رو اینجانب بر آن شدم تا بدنبال راهی باشم تا از درد و رنج و مشکلات هنرمندان عزیز کشورمان کاسته شود. در این رابطه طرحی را خدمت استاد محترم جناب آقای انتظامی ارائه نمودم. پس از مشورت با ایشان قرار شد این طرح با توضیحات کامل خدمت مسئولین محترم خانه تئاتر ارائه و در مورد آن راهنمایی و تصمیم گیری شود.
پیشنهاد انیجانب به شرح ذیل می باشد:
1-    شرکتی تحت عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات پزشکی به هنرمندان بیمار تشکیل گردد.
2-    قطعه زمین مناسبی برای انجام این امر با مشارکت پزشکان و سایر خیرین تهیه شود.
3-    در این قطعه زمین قسمتهای زیر پیش بینی گردد.
الف- خانه سالمندان مناسب که در شان هنرمندان باشد.
ب- درمانگاه پزشکی برای ارائه خدمات پزشکی سرپایی و معالجات غیر بیمارستانی
ج- یک نمایشگاه آثار هنری برای ارائه کارهای هنرمندان( در آمد حاصل از این نمایشگاه در صندوق موسسه ذخیره و صرف اداره آن گردد.)
د- ایجاد یک آمفی تئاتر مناسب برای اجرای برنامه های موسیقی و تئاتر که درآمد آن مجددا صرف اداره خانه سالمندان گردد.
ضمنا می توانیم تعدادی از بیمارستانهای خصوصی را به عنوان حامی هنرمندان بیمار در نظر بگیریم که با تخفیف های ویژه هنرمندانی را که نیاز به بستری دارند حمایت نمایند و از طرفی پزشکانی را نیز به عنوان پزشکان خیر جهت حمایت از این هنرمندان بپذیریم . نام این بیمارستانها  و پزشکان را می توان در موقعیت های مناسب به عنوان خیرین کمک کننده اعلام نماییم.
اینجانب آمادگی دارم برای توضیحات بیشتر در جلسه ای خدمت مسئولین محترم خانه تئاتر حاضر گردم.
از طرفی بدلیل اینکه ممکن است ارائه طرح فوق زمانبر باشد و به درازا بکشد. فعلا موسسه پزشکی ما در تهران آمادگی خود را جهت ارائه خدمات زیر به هنرمندان عزیز اعلام می نماید:
1-    ساپورت سه هنرمند بیمار با پرداخت ماهیانه 000/300 تومان به هر هنرمند.
2-    قبول تمام هنرمندان زن بیمار به صورت رایگان در مرکز جراحی دکتر دبیراشرافی واقع در تهران- خیابان سهروردی شمالی – هویزه شرقی – پلاک 54 ( ویزیت و سونوگرافی رایگان) با در دست داشتن کارت مخصوص خانه هنرمندان .
3-    برای کمک به هنرمندان بیمار در موارد اورژانس که نیاز به پرداخت های مالی فوری بوجود می آید، موسسه پزشکی ما آمادگی خود را بریا چنین کمک هایی در حد مقدورات اعلام می دارد.
یادآور می شود اعضایی که تمایل به استفاده از این خدمات دارند باید از خانه تئاتر معرفی نامه دریافت کنند.