در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای خانه تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 14237 ■ 1400/07/01 16:29
آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای خانه تئاتر

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای خانه تئاتر


نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اعضای خانه تئاتر آغاز شد.

🟢 به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اعضای صندوق اعتباری هنر  آغاز شده است و تمامی اعضای محترم انجمن که به عضویت صندوق اعتباری هنر در آمده‌اند، می توانند با مراجعه به سایت www.honarcredit.ir  برای تمدید بیمه تکمیلی خود اقدام فرمایند.
🟢 با توجه به تمام بررسی‌های صورت گرفته، مناسب‌ترین طرح برای اعضای انجمن و سایر افراد عضو خانه تئاتر " طرح آرامش " است.
 🟢 طبق مذاکرات صورت گرفته هزینه پرداختی اعضای انجمن برای استفاده از "طرح آرامش" به مبلغ ۲۵۰ هزار تومان برای "بیمه تکمیلی" و ۹۵ هزار تومان برای "بیمه عمر و حوادث" (فقط برای بیمه گر اصلی) کاهش یافته است.
 البته در صورت تمایل افراد برای انتخاب طرحی مجزا، این امر در سایت صندوق اعتباری هنر ممکن است، اما این امر توصیه نمی‌شود، چرا که در صورت انتخاب طرحی دیگر امکان استفاده از تخفیف ویژه خانه تئاتر دیگر ممکن نخواهد بود و پرداخت هزینه های اضافی برعهده خود شخص قرار خواهد گرفت.
🛑 تاریخ ثبت نام برای بیمه تکمیلی  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱  تا  ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ (به مدت ۱۰ روز) تعیین شده و تمدید نخواهد شد.
 با توجه به آنکه فرایند ثبت نام و تمدید در سایت صندوق اعتباری هنر ممکن است برای برخی از افراد زمان‌بر و نیازمند تکمیل برخی از مدارک یا اطلاعات (مربوط به بیمه پایه و ...) باشد، از کلیه اعضا درخواست می‌شود که  در سریع‌ترین زمان ممکن برای تکمیل ثبت نام خود اقدام فرمایند تا -در صورت بروز مشکلات احتمالی- برای ثبت نام و تمدید بیمه خود زمان کافی داشته باشند.

اعضای محترم خانه تئاتر توجه داشته باشند که این زمان قابل تمدید نیست، لطفا در زمان تعیین شده حتما و حتما ثبت نام فرمایید.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram