در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
خوانش دو نمایشنامه "ملخ " و "تاریکی یک رویا هست" در تماشاخانه استاد جوانمرد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 15309 ■ 1400/10/10 12:01

خوانش دو نمایشنامه "ملخ " و "تاریکی یک رویا هست" در تماشاخانه استاد جوانمرد


دو نمایشنامه"ملخ" و "تاریکی یک رویا هست" از11 دی تا 13دی در تماشاخانه استاد جوانمرد خوانش می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، از سلسله اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از روز شنبه 11 دی تا دوشنبه 13 دی از ساعت 17 نمایشنامه "ملخ" به نویسندگی و کارگردانی خانم فاطمه میر محمد خانی سمنانی (آدینه سمنانی) با نقش خوانی ؛ احسان ‌احمدی، وحید مرتضوی کیاسری، مهسان عطایی، هادی شبانی، علیرضا محمدی، حسین کرمی اجرا می شود.
نمایشنامه ، داستان گم شدن ها، سرگشتگی، هجوم حوادث درونی و بیرونی در انسان، جنگ قدرت و جایگاه، قهرو آشتی انسان با خود، مرگ و یا تولدی دوباره.
از ساعت 20 نمایشنامه " تاریکی مانند یک رویا هست " نوشته دان نیگرو و کارگردانی گلاره مقدم و نقش خوانی ؛پریا صادقی هدایت، گلاره مقدم اجرا می شود
نمایشنامه ، داستان دختری است که در تصوراتش از مردی می گوید که بعد از هفت سال به دیدن نمایش او می آید. بعد از نمایش مرد با زن همراه می شود .دختر غرق در تصوراتش راه را گم می کند و در جنگل تاریکی گم می شوند.
اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از 13 آذر تا 4 بهمن 1400 در تماشاخانه استاد جوانمرد در عمارت خانه تئاتر هر روز به جز جمعه ها در دو نوبت ساعت 17 و 20 اجرا می شود.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram