در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...

محمد امیر یاراحمدی رئیس هیات مدیره‌ی کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر شد


■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 2034 ■ سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 15:20
نخستین جلسه‌ی دوره‌ی نهم هیات مدیره‌ی کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر 21 اسفند 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی کانون نمایشنامه نویسان، روز دوشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۶نخستین جلسه‌ی هفتگی هیات مدیره‌ی کانون نمایشنامه‌نویسان ( دوره نهم) با حضور همه‌ی اعضای اصلی و اصغر نوری به عنوان عضو علی‌البدل برگزار شد.

 در طی این جلسه با تصمیم جمع و اکثریت آرا، محمدامیر یاراحمدی به عنوان رئیس کانون، جواد عاطفه  به عنوان نایب رئیس، حسین کیانی به عنوان سخنگو ، سلما سلامتی به عنوان مسئول روابط عمومی و  اصغر نوری به عنوان مسئول روابط بین‌الملل کانون انتخاب شدند.

در این جلسه حسین کیانی، پیشنهاد نامیدن روزی از سال به عنوان «روز نمایش نامه نویس» و گنجاندن آن در تقویم، مطرح شد که با موافقت جمع قرار بر این شد، طی جلسات آتی این روز در تقویم تعیین و مشخص شود.

در ادامه‌ی جلسه اصغر نوری پیشنهاد «جشن  شب نمایش نامه نویس» را که در دوره‌ی هیات مدیره‌ی قبل نیز از سوی وی پیشنهاد شده بود، را مجددا مطرح کرده و قرار بر این شد در خصوص این مقوله  نیز طی جلسات آتی گفتگو و بحث به عمل آید.

همچنین در این جلسه مقرر شد جهت انجام برخی کارهای اداری و همکاری با هیات مدیره ( به عنوان منشی جلسات)، فردی مشخص و با وی هماهنگی به عمل آید.نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram