در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...

پیام هیات مدیره خانه تئاتر به مناسبت انتصاب شهرام کرمی


■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 2038 ■ یکشنبه 27 اسفند 1396 ساعت 16:33
هیات مدیره خانه تئاتر به مناسبت انتصاب شهرام کرمی به عنوان مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر متن پیام هیات مدیره به شرح زیر است:

 خانه‌ی تئاتر ایران انتصابِ شایسته‌ی آقای شهرام کرمی را به عنوان مدیرکلِ مرکزِ هنرهای نمایشی تبریک می گوید.
بی تردید در روزهای پر التهابِ کنونی و با وجودِ کاستی ها و سختی هایی که گریبان گیرِ تئاتر و هنرمندانِ تئاترِ ایران است از یک سو و طرحِ خواسته های مشروع و به حقِ جامعه ی تئاتری که تحققِ بسیاری از آن ها دور از انتظار و واقعیت نیست از سوی دیگر، انتخابِ هنرمندی خوش نام و اهل فن که خوشبختانه سابقه ی سال ها مدیریت را در کارنامه ی خود دارد، نویدِ روزهایی خجسته برای تئاترِ میهنِ عزیزمان را می دهد.
قطعاً یک مدیرِ با برنامه، نیازمندِ پشتیبانیِ عامه و گسترده ی صنف و جامعه ی خود می باشد؛ خانه ی تئاترِ ایران دستِ همیاریِ خود را برای رسیدن به اهدافِ پیش رو و روزهای پر امیدِ آینده  پیش برده و از هیچ حمایت و مشورتی دریغ نخواهد کرد.
همچنان که از زحماتِ خالصانه ی آقای مهدی شفیعی مدیر کلِ مرکزِ هنرهای نمایشی که در مدتِ مسئولیتش نهایت مساعی خود را برای حلِ مشکلات تأتر به کار برد قدردانی نموده و برای ایشان در مسئولیت های پیش رو آرزوی توفیقِ روز افزون را از خداوندِ منان خواستار است.نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram