در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در خصوص استمرار بیمه تامین اجتماعی اعضاء


■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 4044 ■ چهارشنبه 29 فروردین 1397 ساعت 14:01
صندوق اعتباری هنر در خصوص استمرار بیمه تامین اجتماعی اعضاء اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، روابط عمومی صندوق اعتباری هنر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور استمرار پوشش بیمه تامین اجتماعی و جلوگیری از ایجاد گسست و وقفه در قراردادهای بیمه توصیه می شود، به شعب تامین اجتماعی محل سکونت خود مراجعه و نسبت به واریز سهم بیمه خود در موعد مقرر، به طور منظم اقدام نمایید.

 با توجه به اینکه اوایل هرسال تعرفه قانونی حداقل حقوق تعیین و ابلاغ، شایسته است به فوریت وفق مقررات سال 97  سازمان تامین اجتماعی نسبت به انعقاد قرار داد، اقدام تا ضمن استمرار خدمات بیمه تامین اجتماعی امکان بهره مندی از بیمه تکمیلی این صندوق نیز فراهم باشد.
بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان سازمان تامین اجتماعی و صندوق اعتباری هنر مبنای پرداخت حق بیمه برای متقاضی براساس 18 درصد حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار در هر سال است که از 18 درصد یاد شده معادل 10 درصد از کمک ویژه وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی توسط صندوق اعتباری هنر پرداخت می‌شود.
مبلغ پرداختی از سوی بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر هرساله براساس قوانین سازمان تامین اجتماعی تعیین می‌شود.نظرات

۱۳۹۷/۰۲/۲۴ ۱۳:۳۱:۱۹ | مهری اسایش
بادرود وسپاس عضوانجمن کارگردانی تاتر وابسته شماره ٣٢١همیشه ششماه هزینه بیمه راپرداخت میکنم دیروز مراجعه کردم برای تا اخرشهریور٩٧جمعادر دو قبض باید ٩٠٠٠٠٠هزارتومان بپردازم چرا اینقدر افزایش یافته حدود ١٠سال است حق بیمه میدهم باتشکراز زحمات شما

۱۳۹۷/۰۲/۲۴ ۱۳:۳۱:۲۳ | مونا گلپایگانی
خیلی ممنون از زحمات شما و تامین اجتماعی .

۱۳۹۷/۰۲/۲۴ ۱۳:۳۱:۳۳ | رویا بختیاری
با توجه به ثابت بودن و یا حتی تسویه نکردن مبالغ دستمزد ..... اضافه کردن مبلغ بیمه ی سالیانه.. بی انصافی است.. سال نود و هفت .. مبلغ بیمه ی سالیانه چیزی حدود دو میلیون تومان شده.. یعنی ماهی حدود صد و هفتاد تومان!.... با معرفی دندانپزشکانی بسیار کار نابلد!!!! .. به طوری که در دو سال اخیر.. به دلیل استفاده از مراکز دندانپزشکی بیمه.. مجبور شدم .. چیزی حدود سه میلیون تومان مجدد هزینه دندان کنم.. چون دندانپزشکی مرکزی که بیمه معرفی کرده بود از نظر من باید شماره نظام پزشکیش از درجه اعتبار ساقط بشه و خودش هم دادگاه پزشکی بشه!!!!........ حداقل با پرداخت این مبلغ زیاد بیمه..... مراکز دندانپزشکی معتبر و حرفه ای تر و در شأن تری برای قشر هنرمند در نظر بگیرید. با سپاس

نظر شما
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram