در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
راه اندازی شبکه‌ی مجازی کانون کارگردانان
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6068 ■ 1397/03/20 16:24
در بیست و سومین نشست کانون کارگردانان تصمیم گیری شد:

راه اندازی شبکه‌ی مجازی کانون کارگردانان


بیست و سومین نشست هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر، روز شنبه 19 خرداد 1397در خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از سخنگوی کانون کارگردانان، در این نشست که با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد، هیات مدیره کانون کارگردانان ضمن تبریک به اعضا جدید هیات مدیره‌ی خانه تئاتر تصمیم بر صدور بیانیه‌ای جهت همکاری و هم فکری با اعضاء منتخب و تلاش در زمینه ارتقاء کیفی فعالیتهای خانه تئاتر گرفت که به زودی اعلام خواهد شد.

تصمیم دیگر این نشست تشکیل گروه مجازی کانون کارگردانان بود که جهت ارتباط دائم و مستمر کانون با کلیه اعضا خود، بر لزوم تشکیل آن تاکید و قرار شد در آینده‌ی نزدیک افتتاح و به اعضاء معرفی شود.

همچنین برپایی نشستهایی مشترک بین اعضا هیات مدیره کانون کارگردانان با مدیران تماشاخانه‌های خصوصی جهت بحث و تبادل نظر پیرامون ایجاد شرایط مناسب‌تری در راستای استفاده اعضا کانون از این تماشاخانه‌ها، تصمیم دیگر این نشست بود.

سپس مقرر شد هیات مدیره کانون کارگردانان با دعوت از نادر برهانی مرند، دبیر جشنواره تئاتر فجر سال جاری، نقطه نظرات خود را در جهت همکاری مفیدتر و برگزاری کیفی‌تر حشنواره‌ی پیش رو، با وی در میان گذارند.

قابل ذکر است، هیات مدیره کانون کارگردانان به زودی نقطه نظرات تکمیلی خود را در رابطه با آیین نامه تماشاخانه‌های خصوصی ارائه خواهد داد.

در ادامه با رای اعضاء هیات مدیره، مسعود موسوی و محسن حسینی به ترتیب به عنوان سخنگو و مسئول واحد سمینارها و پژوهش کانون کارگردانان برگزیده شدند.

همچنین در این نشست تاکید شد که اعضا کانون کارگردانان خانه تئاتر قبل از امضا هر گونه قرارداد اجرایی؛ حتما با هیات مدیره کانون کارگردانان در رابطه با مفاد قرارداد مشورت کنند تا از بروز مشکلات بعدی پیشگیری شود.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram