در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
هوای تازه به خانه خوش باد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6069 ■ 1397/03/22 12:19
اعلام حمایت کانون کارگردانان از ترکیب جدید هیات مدیره خانه تئاتر

هوای تازه به خانه خوش باد


کانون کارگردانان خانه تئاتر در بیانیه‌ای از ترکیب جدید هیات مدیره خانه تئاتر حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر متن بیانیه ارسالی به شرح زیر است:

کانون کارگردانان خانه تئاتر، ضمن تبریک به تمامی منتخبین دوره جدید هیات مدیره و بازرسان خانه تئاتر و در عین حال، ضمن قدر شناسی از تمامی کسانی که هجده سال پیش ستون های خانه را بنا نهادند و با زحمات بسیار طی این سال ها خانه را با همه ی دشواری ها تا به اینجا رساندند، حمایت همه جانبه خود را از ترکیب جدید‌ مدیریت خانه تئاتر، با انتظارات زیر، اعلام میدارد:

۱. انتظار میرود منتخبان اخیر، که با چشم اندازی روشن تر و برنامه ای کامل تر و فراگیرتر بار سنگین این مسئولیت صنفی را به دوش گرفته اند، با درایت و خرد جمعی، تنش ها را به چالش های مثبت، و ناهمگونی ها و اختلاف نظرها را، به هماهنگی‌ و اتحاد عمل بدل کرده و تمامی نیرو و انرژی خود را، بنفع و برای ارتقاء تئاتر کشور صرف گردانند.

۲. کانون کارگردانان خانه تئاتر انتظار دارد که هیات مدیره جدید (لااقل ماهانه) از حضور نمایندگان انجمن های خانه تئاتر در جلسات هیات مدیره استقبال کرده و برای این امر، هماهنگی و برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

۳. انتظار داریم که هیات مدیره مرکزی، با احترام به استقلال نسبی انجمن ها، موجبات فعال سازی آنها را در برگزاری نشست های تخصصی و کارگاههای آموزشی و دیگر فعالیت های هنری و حرفه ای برای اعضا فراهم نماید.

۴. از مطالبات مهم اهالی تئاتر، یکی شفاف سازی و اعتماد سازی نسبت به خانه تئاتر بوده که بر همین اساس، انتظار میرود هیات مدیره مرکزی، شرایط و امکانات لازم جهت باز گرداندن اهالی حرفه ای تئاتر به عضویت مجدد در خانه را فراهم کرده و برای ایجاد انگیزه برای نسل جوان و واجد شرایط برای عضویت، همت گمارد.

۵. کانون کارگردانان خانه تئاتر، ضمن درک شرایط دشوار و محدودیت های موجود، انتظار دارد فضای نقد پذیری و گفتگو در خانه تئاتر گسترش یافته و هیات مدیره مرکزی به کمک انجمن های چهارده گانه برای اعتبار بخشی به جایگاه شایسته ی خانه تئاتر در کشور، از گسترش هر  گونه تنگ نظری و گفتگوهای تنش زا جدا جلوگیری کرده و تمام تلاش خود را در جهت ایجاد و تقویت همبستگی صنفی و حرفه ای بکار گیرد.

۶. انتظار میرود که بازرسان خانه تئاتر، بدون هیچگونه ملاحظه و تردیدی، بر اعمال کامل مواد اساسنامه نظارت داشته و از هر گونه تصمیم گیری که در تضاد با اساسنامه باشد، با قدرت جلوگیری نمایند.

۷. با توجه به انتظارات ذکر شده، کانون کارگردانان خانه تئاتر حمایت همه جانبه خود را از ترکیب جدید هیات مدیره مرکزی اعلام داشته، از هیچگونه تلاشی برای موفقیت آن کوتاهی نخواهد کرد.

با امید به ارتقاء تئاتر در کشور،
هوای تازه به خانه تئاتر خوش باد

هیات مدیره و بازرسان کانون کارگردانان خانه تئاتر

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram