در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
کلیات طرح به سازی خانه تئاتر مصوب شد
■ اخبار » گزارش ■ شناسه خبر : 6089 ■ 1397/04/12 12:25
جلسه عادی هیئت مدیره خانه تئاتر برگزار شد

کلیات طرح به سازی خانه تئاتر مصوب شد


جلسه هفتگی هیئت مدیره خانه تئاتر ساعت 14.30 دیروز دوشنبه 11 تیر ماه با حضور اکثریت اعضاء در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر در این جلسه که با حضور ایرج راد، اصغر همت، نادر برهانی مرند، کوروش نریمانی، مریم کاظمی، محمد امیر یاراحمدی، محمودرضا رحیمی، حمید رضا نعیمی، شهرام گیل آبادی، مهدی قلعه، آرش دادگر و بهزاد مرتضوی برگزار شد، پیرامون مسائل مختلف خانه تئاتر گفتگو و تبادل نظر شد.

ابتدا اصغر همت راجع به مسائل مربوط به بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی اعضاء توضیحاتی ارائه کرد و بیمه سرمد را به عنوان بیمه منتخب صندوق هنرمندان معرفی کرد. در ادامه بنا شد مذاکرات با معاونت هنری وزارت ارشاد برای کم کردن قدرالسهم هنرمندان تئاتر صورت پذیرد و پس از آن اعضاء خانه تئاتر در سایت ثبت نام کنند.

سپس مواردی چون گزارش آقای راد از روند مذاکره با آقای گیل آبادی، گزارش سخنگوی خانه تئاتر پیرامون جلسات هم اندیشی بررسی آئین نامه تماشاخانه های خصوصی، گزارش آقای گیل آبادی راجع به هماهنگی های انجام شده با شهرداری های مناطق 6 و 11 و همینطور مدیرعامل بیمه سرمد مطرح و پیرامون آن گفتگو شد.

 

سپس طبق دستور جلسه، امیر اسمی نماینده گروه به سازی خانه تئاتر به توضیح و تفسیر طرح به سازی تئاتر پرداخت و در ادامه به سوالات اعضاء هیئت مدیره پاسخ گفت. سپس کلیات طرح بهسازی تصویب شد و بنا شد جزئیات بیشتر در جلسات بعدی با مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره بررسی شود.

در ادامه کوروش نریمانی، محمود رضا رحیمی، اصغر همت، آرش دادگر و نادر برهانی مرند به عنوان نمایندگان خانه تئاتر برای حضور در مجمع عمومی خانه هنرمندان ایران انتخاب شدند.

موارد مربوط به امنیت شغلی هنرمندان، کسر مالیات 9% از بلیط فروشی تئاتر و موارد مربوط به تودیع و معارفه مدیرعامل از موارد مطروحه بعدی این جلسه بود. این جلسه ساعت 18.45 پایان یافت.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram