در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...

سی و سومین جلسه هیات مدیره کانون کارگردانان برگزار شد


■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : ۶۱۹۹ ■ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
سی و سومین نشست هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تاتر روز شنبه 10 شهریور با حضور اکثریت اعضا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر و به نقل از روابط عمومی کانون کارگردانان، سی و سومین نشست هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تاتر روز شنبه 10 شهریورماه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد .مهم ترین مسائل مطروحه در نشست فوق به این شرح  است:
۱- مقرر شد در صورت عدم حضور هر یک از اعضا اصلی هیات مدیره در نشستهای کانون کارگردانان،اعضا علی البدل از حق رای برخوردار باشند.
۲- برنامه ریزی جهت برگزاری نشست تخصصی کانون کارگردانان با عنوان"از تاتر دولتی تا سازمان تاتر"صورت  پذیرفته و از میهمانان کارشناس نامزد حضور در این نشست ،دعوت به عمل آید.
۳- هادی عامل عضو اصلی هیات مدیره کانون کارگردانان گزارشی از نشست مشترک مدیرعامل خانه تاتر و نمایندگان کانونهای مختلف این خانه را به حاضرین در جلسه ،ارائه کرد.
۴- مقرر شد جهت اتخاذ تصمیمات اصولی و کارشناسانه تر ،نظرات اعضا غایب در جلسات هیات مدیره کانون کارگردانان در مورد مصوبه های مهم به هر طریق ممکن پرسیده شده و اخذ گردد.
۵-  قرار شد طی نشستی مشترک بین مدیرعامل جدید خانه تاتر و اعضا هیات مدیره کانون کارگردانان،پیرامون چگونگی همکاری فی مابین و همچنین اموری مانند شفاف سازی مسائل مالی خانه تاتر بحث و تبادل نظر صورت پذیرد.
۶- در این نشست همچنین تصویب شد که نامه ای از سوی هیات مدیره کانون کارگردانان خطاب به ریاست محترم مرکز هنرهای نمایشی نوشته شده و از وی خواسته شود تا در مورد چگونگی اختصاص سالنهای نمایشی دولتی به کارگردانان و تعیین نوبت برای اجرای نمایش در این سالنها،شفاف سازی کامل صورت پذیرد.
شایان ذکر است که در سی و دومین نشست هیات مدیره کانون کارگرانان مریم معترف؛دکتر دلخواه،مسعود موسوی،شکرخدا گوردزی،هادی عامل،مجید گیاهچی،احسان فکا و مجید کریمی (بازرس)حضور داشتند.نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram