در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
جلسه 12 شهریورماه هیات‌مدیره خانه تئاتر برگزار شد
■ اخبار ■ شناسه خبر : 6202 ■ 1397/06/14 11:04

جلسه 12 شهریورماه هیات‌مدیره خانه تئاتر برگزار شد


جلسه هیئت‌مدیره خانه تئاتر 12 شهریورماه در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، در این جلسه که با حضور بهزاد فراهانی، نادر برهانی مرند، کوروش نریمانی، حمیدرضا نعیمی، مریم کاظمی،محمد امیر یار احمدی و مهدی قلعه و مدیرعامل خانه تئاتر، شهرام گیل‌آبادی برگزار شد، پیرامون مسائل مختلف خانه تئاتر بحث و بررسی شد.

در ابتدای جلسه شهرام گیل آبادی گزارش کار خانه تئاتر در هفته گذشته را ارائه کرد. در ادامه پیرامون مشکلات و مسائل مختلف خانه تئاتر بحث و بررسی شد و مسئله حسابرسی سالیانه از خانه تئاتر به همراه گزارش مالی مدیرعامل مورد تصویب قرار گرفت. 

سپس گیل آبادی اعلام کرد پیرامون مشکلات بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی اعضاء جلسه ای با مدیرعامل صندوق اعتباری هنر هماهنگ شده است. بر همین اساس مصوب شد از این پس شهرام گیل آبادی به نمایندگی از خانه تئاتر در هیات مدیره صندوق حضور داشته باشد.

سپس مدیرعامل خانه تئاتر مواردی در خصوص انجمن طراحان پوستر و بروشور خانه تئاتر و درخواست های اعضاء این انجمن توضیح داد و هیئت مدیره مصوب کرد مدیرعامل طی جلسه ای برای شنیدن مطالبات و احیاء احتمالی این انجمن اقدام کنند.

سپس در مورد درخواست تاسیس انجمن مدرسان گفتگو شد و مصوب شد از نماینده این گروه دعوت شود که در جلسه آینده راجع به آئین نامه توضیحاتی ارائه کند.

در ادامه پیرامون جلسه مشترک هیات مدیره و روسای انجمن ها بحث و بررسی شد و هیات مدیره مصوب کرد 100% حق عضویت اعضاء به صورت بودجه جاری یا تنخواه به حساب این انجمن ها واریز شود.

سپس مسئول شورای داوری برای سه پرونده تقاضای تشکیل شورای عالی داوری را ارائه داد و مصوب شد بهزاد فراهانی و محمد امیر یار احمدی به اتفاق مریم کاظمی به این سه پرونده رسیدگی کنند.

این جلسه که از ساعت 14.15 آغازشده بود در ساعت 17.00 پایان یافت.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram