در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
انجمنها زیر چتر خانه تاتر باید به سمت استقلال خود حرکت کنند
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6207 ■ 1397/06/18 18:20
مدیر عامل خانه تئاتر در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون نمایشگران خیابانی:

انجمنها زیر چتر خانه تاتر باید به سمت استقلال خود حرکت کنند


اعضای هیئت مدیره کانون نمایشگران خیابانی با مدیر عامل خانه تئاتر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر و به نقل از روابط عمومی انجمن نمایشگران خیابانی، در این جلسه، «شهرام گیل آبادی» ظرفیت های تئاتر خیابانی برای آگاهی بخشی به شهروندان را بالا و نمایشگران خیابانی را افرادی مستعد خواند که می توانند در حوزه های مختلف اثربخشی داشته باشند.
وی، تلاش بیشتر هیئت مدیره کانون برای استفاده بیشتر از ظرفیت نمایشگران خیابانی را خواستار شد و اعلام کرد: «باید به سمتی حرکت کنیم که انجمن های خانه تئاتر مستقل شوند. این استقلال می تواند در همه بخش ها از جمله آموزش تا درآمدزایی برای اعضا اتفاق بیفتد.»
گیل آبادی به ساماندهی پرونده اعضا که دارای اشکال هستند، تاکید کرد و در ادامه به ایجاد تفاهم‌نامه خانه تئاتر با سازمان اجتماعی وزارت کشور اشاره کرد.او همچنین به اشتغالزایی،برنامه محوری و حرکت به سمت امور صنفی پویا تاکید کرد.
در این جلسه، اعضای هیئت مدیره آمادگی خود را برای تهیه پروپوزال جهت اجرای اعضای کانون نمایشگران خیابانی در پهنه های فرهنگی پایتخت از جمله پهنه رودکی و تولید آثار با موضوع مبارزه با آسیب‌های اجتماعی اعلام کردند و مقرر شد این طرح ها تهیه و به سازمان ها از جمله وزارت کشور ارائه گردد.
نبود حمایت برای استمرار برگزاری جشنواره درون صنفی کانون نمایشگران خیابانی و گلایه از عدم انتخاب داوران جشنواره های تئاتر خیابانی از بین اعضا، برخی از موضوعاتی بود که در این جلسه اعلام شد.    
در این نشست مرتضی وکیلیان، شهاب راحله، ژاله کاظمی، حمیدرضا نوری و ابوذر چهل امیرانی حضور داشتند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram