در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
جلسه 19 شهریورماه هیئت‌مدیره خانه تئاتر برگزار شد
■ اخبار » گزارش ■ شناسه خبر : 6212 ■ 1397/06/21 13:41

جلسه 19 شهریورماه هیئت‌مدیره خانه تئاتر برگزار شد


جلسه هیئت‌مدیره خانه تئاتر 12 شهریورماه در محل ساختمان فعلی خانه تئاتر برگزار شد.
این جلسه با توجه به بازداشت دو هنرمند تئاتر به صورت فوق العاده و از ساعت 12 آغاز شد و بخش ابتدایی تا ساعت 15، به مشکل به وجود آمده برای این هنرمندان و تنظیم بیانیه خانه تئاتر اختصاص داشت.به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، این با حضور بهزاد فراهانی، اصغر همت، نادر برهانی مرند، کوروش نریمانی، حمیدرضا نعیمی، محمودرضا رحیمی و مهدی قلعه آغاز شد و با افزوده شدن ایرج راد، مسعود دلخواه، آرش دادگر و مدیرعامل خانه تئاتر، شهرام گیل‌آبادی ادامه یافت.

در ابتدای جلسه گزارش ها و روایت های اعضاء از دستگیری هنرمندان تئاتر مطرح شد و در ادامه پیگیری امور مربوط به آزادی این دو هنرمند و صدور بیانیه رسمی خانه تئاتر مورد تصویب قرار گرفت. سپس بیانیه تنظیم و ویرایش شد و بعد از امضاء اعضاء بلافاصله در سایت و صفحات مجازی خانه تئاتر منتشر شد.

سپس با حضور بهزاد خاکی نژاد به عنوان نماینده مدرسان تئاتر، موضوع تاسیس انجمن مدرسان خانه تئاتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سرانجام با پیشنهاد اصلاحاتی از طرف هیئت مدیره خانه تئاتر به تصویب رسید. در ادامه مقرر شد آئین نامه این انجمن تنظیم و برای تایید نهایی به هیئت مدیره خانه تئاتر ارائه شود.

در ادامه و با حضور سیدحسین سیدزاده، مدیرکل صندوق اعتباری هنر، جلسه پیرامون مسائل و مشکلات هنرمندان ادامه یافت و اعضاء هیئت مدیره، بازرس و مدیرعامل خانه تئاتر به بیان مشکلات و نظرات خود پرداختند. سپس سیدزاده گزارش برنامه ها و پاسخ های لازم را ارائه کرد.

این جلسه که از ساعت 12 آغازشده بود در ساعت 19.00 پایان یافت.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram