در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
تدوین قرارداد تیپ مجددا در دستور کار قرار گرفت
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6260 ■ 1397/07/11 14:26
جلسه مشترک مدیرعامل و هیئت‌مدیره مرکزی با روسای انجمن ها برگزار شد

تدوین قرارداد تیپ مجددا در دستور کار قرار گرفت


جلسه مشترک مدیرعامل و هیئت‌مدیره مرکزی با روسای انجمن های خانه تئاتر روز دوشنبه 9 مهر ماه در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، این جلسه با حضور ایرج راد، بهزاد فراهانی، اصغر همت، نادر برهانی مرند، حمیدرضا نعیمی، محمودرضا رحیمی، مریم کاظمی و محمدامیریاراحمدی از هیئت مدیره مرکزی، مهدی قلعه و آرش دادگر بازرسین خانه تئاتر و فریبرز قربان زاده، ابراهیم اثباتی، مهدی محمدی، گلزار محمدی، هادی عامل، سلما سلامتی، جواد اعرابی و مهدی میامی  به همراه مدیرعامل خانه تئاتر، شهرام گیل آبادی برگزار شد.
در ابتدای جلسه گزارش ایرج راد، رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر پیرامون جلسات امنیت شغلی در وزارت ارشاد و شهرام گیل آبادی در خصوص نتایج جلسه با وزیر کشور و وزیر ارتباطات به سمع حضار رسید.
سپس درباره قرارداد تیپ، کف دستمزد هنرمندان انجمن های مختلف و آئین نامه شورای داوری خانه تئاتر بحث و بررسی انجام و مقرر شد در خصوص قرارداد تیپ مریم کاظمی پیش نویس را تهیه کرده و پس از بازدید و اعلام نظر انجمن ها به یک حقوقدان برای اعلام نظر ارسال شود. در خصوص آئین نامه شورای داوری هم مقرر شد آئین نامه ویرایش شده پس از مطالعه نمایندگان انجمن ها در جلسه بعدی پیرامون آن گفتگو شود. در خصوص تعیین کف دستمزد پس از گفتگوی بسیار شورا به این نتیجه رسید که کف دستمزد باید مدلی به روز طراحی شود.
این جلسه که از ساعت 14.30 آغازشده بود در ساعت 17.00 پایان یافت.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram