در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
صدرالدین زاهد «کارگاه عملی بازیگری» برگزار می کند
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6294 ■ 1397/07/29 11:15

صدرالدین زاهد «کارگاه عملی بازیگری» برگزار می کند


دوره جدیدی «کارگاه های عملی بازیگری» صدرالدین زاهد از اول آذرماه ۱۳۹۷ آغاز به کار می کند.

 

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، این دوره شامل تمرین‌های گروهی تئاتری برای بازیگران حرفه‌ای و مبتدی است که به صورت پنج روز در هفته، از یکشنبه تا پنجشنبه، ساعت 9 صبح الی 13 به مدت دو ماه و نیم، در سالن استاد عزت الله انتظامی خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می‌توانند، در ماه‌های مهر و آبان 1397 با مراجعه به خانه هنرمندان واقع در خیابان آیت ا... طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر و با شماره تلفن 8883136 در این کارگاه ثبت نام کنند.

گفتنی است؛ صدرالدین زاهد کار حرفه‌ای تئاتر را از کارگاه نمایش، هم زمان با تحصیلاتش در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران آغاز کرد. او در کارگاه نمایش در نمایش‌های متعددی به صحنه رفته است. بازی در نمایش‌های «عبادتی بر حسین بن منصور حلاج» به کارگردانی خجسته کیا٬ «پرومته در زنجیر» و «برصیصای عابد» به کارگردانی شهرو خردمند و ایرج انور و «صندلی را کنار پنجره بگذاریم و...» به نویسندگی و کارگردانی عباس نعلبندیان از جمله کارهای او است.

وی همچنین در سال 1971 در نمایش « ارگاست » به کارگردانی پیتر بروک؛ که از دیدگاه تنی چند از صاحب نظران، یکی از شگرف ترین کارهای تاریخ تئاتر جهان است، بازی کرده است.  او و تنی چند از بازیگران و همکاران ایرانی نمایش ارگاست، گروهی تئاتری-تحقیقاتی به نام «بازیگران شهر» را پایه گذاری کرده و نمایش‌های بسیاری از جمله «یک قطعه برای گفتن»، «طلبکارها»، «روزهای خوش»٬ «باغ ناگهان»، «هذا حبیب الله...»، «کالیگولا»، «انسان» و... را به روی صحنه برده اند.

 

دانلود رزومه صدرالدین زاهد

دانلود برنامه کلاسهای عملی بازیگری

دانلود هدف کارگاه عملی بازیگری

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت
سال نو مبارک
جشن نوروزگان خانه تئاتر


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram