در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
جدول کامل برنامه های نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی منتشر شد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6467 ■ 1397/10/15 11:33

جدول کامل برنامه های نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی منتشر شد


دبیر خانه نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی جدول کامل برنامه های این رخداد را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی و بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، شش نمایش در بخش مونولوگ از روز شنبه تا پنجشنبه هفته جاری در سالن های استاد سمندریان استاد انتظامی و استاد ناظر زاده مجموعه خانه هنرمندان ایران از ساعت 15 اجرای خود را آغاز می کنند. برنامه نمایشنامه خوانی نیز از روز شنبه تا دوشنبه هفته جاری از ساعت 18 و از روز چهارشنبه تا جمعه21 دیماه در دو نوبت 17 و 19 در تالار مشاهیر ایران مجموعه تئاتر شهر تهران برگزار می شود.
بر اساس این گزارش روز یکشنبه 16 دیماه نیز تالار مشاهیر ایران مجموعه تئاتر شهر تهران از ساعت 10 تا 15 پذیرای سمینار و مقالات رادی شناسی خواهد بود. نمایشگاه گروهی به نام اکبر رادی با عنوان لبخند باشکوه آقای رادی نیز از روز جمعه 14 دیماه به مدت 8 روز همه روزه از ساعت 14 تا 20 در نگارخانه آریا و نمایشگاه اسناد تصویری اکبر رادی از روز دوشنبه 17 دیماه تا جمعه 20 دیماه در نگارخانه نقش جهان پذیرای علاقه مندان است.
در بخش جنبی جشنواره نیز دو برنامه رونمایی از آثار چاپ نشده اکبر رادی به همراه کارگاه نمایشنامه نویسی محمد چرمشیر از ساعت 10:30 روز سه شنبه 18 دیماه و روز پنجشنبه 20 دیماه از ساعت 10 تا 14:30 دو کارگاه کارگردانی و بازیگری هادی مرزبان و مهدی کوشکی در در تالار مشاهیر ایران مجموعه تئاتر شهر تهران برگزار می شود.
آیین پایانی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی نیز ساعت 19 روز شنبه 22 دیماه در تالار استاد ناظر زاده کرمانی مجموعه خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram