در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر نشست خبری برگزار می‌کند
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6506 ■ 1397/11/10 16:22

کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر نشست خبری برگزار می‌کند


کانون تئاتر و کودک و نوجوان خانه تئاتر با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی و دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان نشست خبری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، نشست خبری کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر با حضور شهرام کرمی، مدیر کل هنرهای نمایشی، مریم کاظمی، دبیر بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایندگان هیات مدیره کانون تئاتر کودک و نوجوان روز چهارشنبه 17 بهمن ماه ساعت 17:00 در سالن کنفرانس شاهین سرکیسیان عمارت خانه تئاتر برگزار خواهد شد.

بر همین اساس کانون تئاتر و کودک نوجوان خانه تئاتر اطلاعیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد.

اعضای محترم کانون تئاتر کودک و نوجوان
با سلام
 احتراما به استحضار می رساند
کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه ی تئاتر به عنوان تنها نهاد تخصصی تئاتر کودک و نوجوان در کشور  ،  در آستانه ی آغاز جشنواره ی تئاتر فجر و چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و ربع قرن جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و به فال نیک گرفتن تشکیل شورای راهبردی تئاتر، پیشقدم می شود تا پیشنهادات خود برای تدوین آیین نامه ی جشنواره ی بین المللی تئاتر کودک و نوجوانی که در شأن هنرمندان باشد را ارائه دهد.
این پیشنهادات پس از احساس لزوم و تجربه ی چند سال گذشته و بررسی اساتید ،کارشناسان و شرکت کنندگان جشنواره ی تئاتر کودک و نوجوان به تفکیک رقابتی و غیررقابتی بودن جشنواره ی تئاتر کودک و نوجوان با دعوت از مدیرکل هنرهای نمایشی شهرام کرمی و دبیر دو دوره ی اخیر جشنواره مریم کاظمی  و خبرنگاران رسانه ها در جلسه ی مطبوعاتی روز چهارشنبه 17 بهمن ماه در سالن کنفرانس عمارت جدید خانه ی تئاتر ، ارائه می شود. 
 این جلسه با حضور نمایندگان هیات مدیره ی کانون تئاتر کودک و نوجوان، مدیر کل هنرهای نمایشی ، دبیر جشنواره بیست و پنجم جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و اصحاب رسانه برگزار می شود .
پیشنهادات به صورت مکتوب ارائه می شود و سوالاتی که از سوی شما مطرح شده بود مطرح خواهد شد تا پاسخ مناسب به آن داده شود.
امیدواریم نتیجه ی این جلسه گام بزرگی در تحقق خواسته های بحق و درست خانواده ی تئاتر کودک باشد.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram