در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
شب پایانی؛ شب پر ستاره سالن استاد شهناز
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6621 ■ 1398/02/12 19:47
روز هفتم جشنواره چه خواهد شد:

شب پایانی؛ شب پر ستاره سالن استاد شهناز


آخرین روز از هفت روز شانزدهمین دوره «هفته بزرگ‌داشت تئاتر» دو مراسم نکوداشت دارد، نکوداشت محمدرضا خاکی و حمید سمندریان.

به گزارش روابط‌عمومی شانزدهمین هفته بزرگ‌داشت تئاتر؛ آخرین روز از هفته بزرگ‌داشت تئاتر با برنامه هایی همچون: نکوداشت حمید سمندریان، نکوداشت محمدرضا خاکی، ویژه برنامه کانون تئاتر کودک و نوجوان، ویژه برنامه کانون کارکنان فنی و هنری، نمایش خلاق کودکان، نمایش ایرانی، نمایش آیینی، نمایش خیابانی، نمایشگاه لباس تئاتر، گالری آثار پوستر، عکس، گالری طراحی و ماکت صحنه، نمایش های آن‌ها، راز نقل آخر، بیله دیگه بیله چغندر و... همراه خواهد بود.

 

شب پایانی؛ شب پر ستاره سالن استاد شهناز

ستاد برگزاری هفته بزرگ‌داشت تئاتر در نظر دارد تا آخرین روز را که به نام ایرج راد اختصاص داده با برگزاری نکوداشت دو استاد تئاتر، محمدرضا خاکی و زنده یاد حمید سمندریان همراه کند.

مراسم نکوداشت حمید سمندریان ساعت 15 در این سالن برقرار بوده و پس از آن ویژه برنامه کانون کارگردانان در این سالن اختصاص به نکوداشت محمدرضا خاکی یافته است.  

همچنین از ساعت 19 در این سالن، ویژه برنامه کانون تئاتر کودک و نوجوان برپا خواهد بود.

کانون کارکنان فنی و هنری خانه تئاتر به تئاتر شهر می‌آیند

روز آخر هفته بزرگ‌داشت تئاتر، در سالن کنفرانس تئاتر شهر از ساعت 15 برای کانون کارکنان فنی و هنری خانه تئاتر ویژه برنامه ای برگزار می شود.

همچنین نشست انجمن منتقدان و پژوهشگران که در جدول اعلامی از سوی ستاد بزرگ‌داشت ساعت 17 الی 20 در تماشاخانه عباس جوانمرد برنامه ریزی شده بود به علت همزمانی با مراسم نکوداشت محمدرضا خاکی توسط این کانون به تعویق افتاده است.

نمایش، نمایش و دیگر هیچ

تماشاخانه سنگلج در روز پایانی بزرگ‌داشت، همچون تمام هفته گذشته نمایش های «راز نقل آخر» و «بیل دیگ، بیل چغندر» در نوبت های 19 و 20:30 اجرا می‌شود.

شانزدهمین دوره «هفته بزرگ‌داشت تئاتر»، به دبیری محمودرضا رحیمی و با حمایت مالی بانک گردشگری از هفتم تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری برپاست.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram