در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
روزیادی از اهل قلم علیه فراموشی
■ اخبار ■ شناسه خبر : 9075 ■ سه‌شنبه 21 مرداد ساعت 12:13

روزیادی از اهل قلم علیه فراموشی


هفدهم مرداد مصادف با روز خبرنگار می باشد که این روزیاد برای احترام به شان و خدمات فعالان عرصه رسانه و خبر ثبت گردیده تا یادآوری باشد به پاس زحمات این یاوران قلم. به همین مناسبت هیات مدیره کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تاتر پیام تبریکی را در گرامی داشت مقام خبرنگاران منتشر نمود.

 

نگاه تیزبین اصحاب رسانه با قلمی که به قیمت گزاف می چرخد بر کاغذ ، بهانه ای است برای ما که به یادآوریم از روز کسانی که گویای احوالِ هنر و هنرمند هستند ، چه بسا پلی اند برای ارتباطی مابین اهالی فرهنگ و هنر و جامعه ی هنردوستان .

بهانه ای برای نوشتن از یکی از بازوهای مهم طراحان ارتباطات یک اثر هنری ، کسانی که متعهدانه با شناخت دقیق از مسائل ؛ نارسایی ها و تنگناها ، سیاست ها و ظرفیت های جامعه را می شناسد و در زبان گویای هنرمند و مردم ، راوی صادق اخبار اند .

بهانه ای برای قلم زدن از حامی انسان‌ها در برابر هر آنچه ظلم است و نابرابری، یادآوری از قلم هایی که در برابر هجمه‌ی پر فشار وقایع علیه فراموشی می ایستند و برای زنده نگاهداشتن حقیقت پر تلاش می جنگند که گفته‌ها در پستوی حافظه‌ی تاریخ مدفون نشوند .

به جا است به یاد‌آوریم در چنین روزیادی‌ از اصحاب رسانه و اهالی خبر که یکی از همراهان فعالین روابط عمومی و تبلیغات در تمامی روند اجرای یک نمایش اند .

می‌دانیم روزگارتان خوش نیست،

‏اما روزتان خجسته باد...

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram